Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar

Sevgili Beşiktaş Ailesi,


Açıldığı günden bu yana taraftarlarımızın coşkusu ile birlikte birçok önemli müsabakaya ve zaman zaman da uluslararası çapta birçok organizasyona ev sahipliği yapan Vodafone Park, bu defa yine küresel arenada son derece önemli bir karşılaşmaya sahne oldu. Beşiktaşımızın mabedi Vodafone Park, geçtiğimiz ay çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yaparak, dünya devlerini ağırladı. UEFA Süper Kupa finalinde Chelsea ve Liverpool’un kıyasıya mücadelesini, gururla ve mutlulukla izledik. Beşiktaşımız, yatırımları, tesisleri, etkinlikleri ve hayata geçireceği diğer projeleriyle sadece Türk sporuna değil, dünya sporuna katkısını sürdürecektir.

*

Elbette kulübümüzün çalışma ve ilgi alanı sadece sporla sınırlı değil. Beşiktaş ve Kabataş camialarının geleneklerinden aldığı değerler ile kurulan BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları, bu eğitim-öğretim yılında öğrencileriyle buluşuyor. Anaokulundan üniversiteye bir okullaşma hareketinin ilk ateşi olan Çamlıca Kampüsü’nde çağdaş eğitime; bilim, sanat, kültür ve sporla sahip çıkarak, yurtsever nesiller yetiştirmenin ilk adımını atıyoruz. BJK-KABATAŞ VAKFI Okulu öğrencileri başta olmak üzere, bu ay okulları açılan tüm yavrularımızın zihinleri açık, yarınları aydınlık olsun. Tribünlerde görmekten büyük memnuniyet duyduğum tüm Yavru Kartallarımıza yeni eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar diliyor; onlara miras bırakacağımız geleceğin güçlü Beşiktaş’ını kurma yolunda gösterdiğiniz desteğin artarak devam edeceğine inanıyorum.

*

Avrupa’nın en iyi kadın futbol takımlarının mücadele ettiği UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde tarihinde ilk kez ülkemizi temsil eden Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımımızı tebrik etmek istiyorum. Üç maçta, bir galibiyet ve iki beraberlikle namağlup olarak grubunu tamamlayan sporcularımıza, örnek bir Türk kadını olarak ülkemizi dünyada başarılı bir şekilde temsil ettikleri için teşekkür etmek istiyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,

Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı